Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości GeoExpo odbędzie się 20-21 listopada w godz. 10.00-18.00 w Hali BKS Stal przy ul. Tadeusza Rychlińskiego 19 w Bielsku-Białej.

Wystawcy zaprezentują nie tylko minerały, ale także skamieniałości, biżuterię, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne.

– Warto zwrócić uwagę na unikatowość przedstawianych dzieł – rękodzieło oraz oryginalne wyroby jubilerskie i ozdoby, których nie spotkacie w żadnym innym miejscu. Biżuteria jest prezentem uniwersalnym, lecz tylko podczas giełdy będzie można dostać prawdziwe perły – i to dosłownie – zapewniają organizatorzy giełdy.

GeoExpo to także idealny moment na znalezienie wyjątkowego prezentu. Wśród naturalnej biżuterii, pięknych kamieni szlachetnych i minerałów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Giełda adresowana jest do każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas.

Bilety dostępne są na stronie: https://ticketexpo.online/
Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1bYOFSR9E

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.