Instytut Młodej Sztuki. Cykl III

Pierwsze spotkanie IMS odbędzie się w scenerii wystawy finałowej 45. Bielskiej Jesieni. Tematem będą wizje przyszłości we współczesnym malarstwie.

Instytut Młodej Sztuki zaprasza na spotkanie inaugurujące III cykl zajęć edukacyjnych w Galerii Bielskiej BWA. Zajęcia odbędą się w scenerii wystawy 45. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2021.
Pierwsze spotkanie poświęcone będzie malarstwu współczesnemu.Temat brzmi: „Ekrany fantazji. Wizje przyszłości we współczesnym malarstwie”.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 10 listopada 2021, o godz. 18.00. Temat zajęć to „Ekrany fantazji. Wizje przyszłości we współczesnym malarstwie”.

Instytut Młodej Sztuki to program skierowany do uczniów szkół średnich i studentów dowolnych kierunków zainteresowanych kulturą współczesną. Bezpłatne zajęcia będą prowadzone dwa razy w miesiącu. Ich celem jest poszerzenie wiedzy uczestników na temat kultury współczesnej, nauka krytycznego myślenia, formułowania opinii, interpretacji dzieł sztuki w oparciu o aktualne wystawy w Galerii Bielskiej BWA i wybrane teksty kultury. Dodatkowo uczestnicy programu będą mieli możliwość wzięcia udziału w przygotowywaniu bieżących wydarzeń w galerii.

Galeria Bielska BWA

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.