W listopadzie na Listopadowej

Ulica Listopadowa zmieniła całkowicie swój wygląd. Jest nowy asfalt, parking wzdłuż ulicy, chodniki, nowe oświetlenie. Przebudowano infrastrukturę wodociągową, odwodnieniową i energetyczną.

Tak wygląda po zakończonej właśnie rozbudowie 480-metrowy odcinek ulicy Listopadowej pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Nad potokiem i Piastowską.

Ze względu na konieczność zapewnienia ciągłości przejazdu w zurbanizowanym terenie, inwestycja odbywała się etapami z równoczesnym zastosowaniem ruchu jednokierunkowego.

Dziś o utrudnieniach w tym miejscu można już zapomnieć. Kierowcy jadą po gładkiej nawierzchni, a piesi mają do dyspozycji bezpieczne chodniki. Gotowe jest już także oznakowanie pionowe. W najbliższym czasie, gdy tylko pozwoli na to aura, wykonawca przystąpi do naniesienia farbami drogowymi oznakowania poziomego jezdni.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.