Dzień otwarty z gospodarką odpadami

Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza mieszkańców Bielska-Białej wraz z dziećmi na dzień otwarty, który odbędzie się 6 listopada br.

W godz. 9.00-13.00 w Wydziale Gospodarki Odpadami UM przy placu Ratuszowym 5 na IV piętrze zaplanowano zabawy edukacyjne oraz upominki dla najmłodszych. Będzie działał punkt informacyjny dotyczący Instalacji Termicznego Przetwarzania Odpadów, będzie również możliwość dokonania ewentualnych formalności związanych z deklaracjami.

O godz. 9.00, 10.00, 11.00, 12.00 można będzie przejechać autobusem do Zakładu Gospodarki Odpadami S.A., aby obejrzeć instalację komunalną i ścieżkę edukacyjną. W programie jest także konkurs z nagrodami.

W trakcie dnia otwartego można również odwiedzić Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Krakowskiej 315d i ul. Straconki 1. PSZOK-i są czynne także w soboty od 9.00 do 16.00.

Uczestnicy dnia otwartego będą mogli tego dnia otrzymać sadzonki i kompost.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.