Już dziś można przynieść książki do kolejnej edycji akcji Książka wspiera bohatera, której finał odbędzie się 6 listopada w Galerii Sfera. To cykliczne wydarzenie organizowane przez Sferę wraz z Fundacją Ekologiczną Arka. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany dla podopiecznych okolicznych domów dziecka oraz świetlic środowiskowych. 

– Coraz dłuższe jesienne wieczory to świetny moment, aby zanurzyć się w fascynujących światach wykreowanych przez autorów rozmaitych książek. Gdy dodamy do tego ciepły koc z kubkiem gorącej herbaty, mamy układ idealny – zachęcają organizatorzy.

Dla wszystkich chętnych, którzy szukają nowych inspiracji na zbliżające się listopadowe dni, Galeria Sfera wraz z Fundacją Ekologiczną Arka przygotowała kolejną edycję kiermaszu Książka wspiera bohatera. Jego finał odbędzie się 6 listopada w foyer Galerii Sfera II, będzie to doskonała okazja, aby nie tylko pomóc potrzebującym, ale i dać drugie życie książkom, które często zupełnie niepotrzebnie zalegają na naszych domowych półkach. 

– Zachęcamy wszystkich chętnych, aby przynieśli niepotrzebne, zalegające książki do Punktu Informacyjnego Galerii, działającego w godzinach od 11.00 do 19.00. Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli przekazać dochód z wydarzenia dla domów dziecka oraz świetlic środowiskowych z Bielska Białej oraz okolic i nadać drugie życie niepotrzebnym już książkom, które mogą ucieszyć inne osoby. Zawsze chętnie wspieramy proekologiczne inicjatywy i przede wszystkim wprowadzamy takie rozwiązania na terenie Galerii – mówi marketing manager Galerii Sfera Dagmara Gąsiorek.

Thrillery, reportaże, romanse… Na kiermaszu każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy poszukuje dreszczyku emocji, silnych wzruszeń lub dużej dawki poczucia humoru. Niewykluczone, że uda znaleźć się również białe kruki, których na próżno szukać w księgarniach.

– Dobra książka to coś więcej niż dobrze napisana historia. Dobra książka to skarbnica ludzkości, więc bez względu na to, jak często otwierasz stronę i zaczynasz czytać, wciąż jest coś nowego do odkrycia. Dobra książka to świetna literatura, a jeżeli przy okazji można jeszcze pomóc innym? Nic tylko pojawić się w najbliższych dniach w Galerii Sfera. Czekamy na Was! – mówi pomysłodawca akcji, prezes Arki Wojciech Owczarz.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.