Zakończył się remont 800-metrowego odcinka ulic Czesława Tańskiego oraz Stanisława Skrzydlewskiego.

Mieszkańcy Osiedla Polskich Skrzydeł mogą odetchnąć. Można powiedzieć, że dla nich właściwie dopiero teraz zakończyły się ostatnie komplikacje i utrudnienia związane z modernizacją ul. Cieszyńskiej.

Gładki asfalt wraz z nowym oznakowaniem poziomym diametralnie poprawiły komfort i bezpieczeństwo użytkowników ruchu w tym miejscu. Nadgryzione czasem i zniszczone przez objazd modernizowanej ulicy Cieszyńskiej ulice dziś wyglądają jak nowe. Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej zakończył właśnie remont.

Wzdłuż odnowionego odcinka ul. Skrzydlewskiego wyasfaltowano także i oznaczono przylegający do niej parking. Miejsca postojowe wygospodarowano także wzdłuż zachodniego pasa ruchu ulicy Tańskiego. Świeżo oznakowane przejścia dla pieszych są teraz bardziej widoczne. Wraz z przystankami autobusowymi wyposażono je w płyty antypoślizgowe, poprawiające bezpieczeństwo pieszych wchodzących na jezdnię lub wsiadających do autobusu.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.