Siódemka w święto zmarłych

W dniach od 30 października do 1 listopada 2021 r. (sobota-poniedziałek) autobusy linii nr 7 zostają skrócone do relacji Kamienica – Wapienica Dzwonkowa i będą kursować wg. specjalnego rozkładu jazdy – informuje Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

W godzinach od 8.00 do 18.00 uruchomione zostają autobusy na podstawowej trasie przejazdu linii nr 7 kursujące w relacji Kamienica – Wapienica Dzwonkowa co 30 minut. Ponadto w godzinach 8.00-18.00 uruchomione zostają dodatkowe autobusy na wariantowej trasie przejazdu linii nr 7 kursujące w relacji Kamienica – Osiedle Kopernika przez ul. Grunwaldzką co 30 minut.
UWAGA – zmieniona trasa przejazdu kursów wariantowych! W kierunku osiedla Kopernika kursy wariantowe od przystanku Piastowska Lubertowicza zostają skierowane ul. Listopadową, ul. Grunwaldzką, ul. Browarną, ul. Cieszyńską oraz ul. Jesionową.W kierunku Kamienicy kursy wariantowe od przystanku Osiedle Kopernika zostają poprowadzone ul. Jesionową, ul. Cieszyńską, ul. Browarną, ul. Grunwaldzką, ul. Wyspiańskiego.

Na wariantowej trasie przejazdu do i z osiedla Kopernika nie będą obsługiwane przystanki: Wyspiańskiego Piastowska, Wyspiańskiego Szpital oraz Sobieskiego Wyspiańskiego. Dodatkowo obsługiwane będą przystanki: Grunwaldzka Szpital oraz Osiedle Kopernika.
Trasa przejazdu autobusów realizujących kursy podstawowe nie ulega zmianie. W przypadku występujących przepełnień na kursach podstawowych uruchomione zostaną dodatkowe autobusy BIS.
W dniach od 30 października do 2 listopada 2021 r. uruchomiony zostaje też dodatkowy przystanek w kierunku Kamienicy – Karpacka Cmentarz.

Nowe rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie rozklady.bielsko.pl
Aby wyszukać nowy rozkład jazdy należy wybrać linię nr 7, kliknąć na konkretny przystanek, a następnie wybrać z kalendarza datę 30/31 października lub 1 listopada br.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.