Muzyczne perełki i winylowe rarytasy

Po raz piąty Galeria Sfera zaprasza miłośników czarnych (i nie tylko!) krążków. 22 i 23 października odbędzie się jesienna giełda płyt winylowych. 

Galeria Sfera od kilku lat umożliwia miłośnikom muzyki zakup ulubionych bądź wymarzonych albumów muzycznych, organizując giełdy płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych. W jesiennej edycji oprócz kilku wystawców z całej Polski, prezentujących kilkanaście tysięcy płyt, na odwiedzających Sferę czekać będzie również parę niespodzianek!

W bogatej ofercie winyli dostępnych będzie tym razem dużo wydań z rynku amerykańskiego – bardzo rzadkich u nas, cenionych i poszukiwanych. Pojawi się również niepowtarzalna szansa wyczyszczenia winyli w profesjonalnej, ultradźwiękowej myjce firmy KLaudio. Jest to jedno z najdroższych i najbardziej wyrafinowanych urządzeń na świecie służących do tego celu. Warto zatem odwiedzić Galerię Sfera nie tylko po to, by zakupić płyty – można również przynieść swoje egzemplarze z domu. 

Giełda będzie okazją do zakupu płyt, głównie używanych, wśród których mogą trafić się egzemplarze w wyjątkowo okazyjnych cenach. Przy odrobinie szczęścia na giełdach można trafić na egzemplarze o dużej wartości kolekcjonerskiej. Nośnik, nawet jeżeli używany, według niektórych charakteryzuje się najlepszą jakością dźwięku. Jak zdradza organizator wydarzenia Andrzej Kaznowski: Płyta porysowana to absolutnie nie to samo co płyta źle brzmiąca. 

Giełdowe stoiska będą rozstawione w piątek i sobotę przy wejściu głównym od ulicy Mostowej do Galerii Sfera II. 
Giełda zostanie udostępniona odwiedzającym zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. 

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.