Konkursowe zdjęcia czas zrobić

Jeszcze tylko do 31 października można przysyłać zdjęcia na konkurs Bielsko-Biała -zobacz dwa razy przygotowany przez Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia, Fundację Zróbmy.To oraz inicjatywę #PozytywnieZaangażowani, nad którym honorowy patronat objął prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Projekt ma charakter otwartego konkursu fotograficznego, którego celem jest ukazanie, z perspektywy mieszkańców, zmian, jakie zaszły w Bielsku-Białej w minionych pięćdziesięciu latach. Organizatorzy chcą pozyskać do zaprezentowania historyczne i współczesne fotografie ukazujące różne oblicza i obiekty Bielska-Białej przynajmniej pięćdziesiąt lat temu i współcześnie. Autorom najlepszych prac komisja konkursowa przyzna nagrody i wyróżnienia w łącznej wysokości 2.000 złotych, w tym nagrodę główną – 500 złotych. W rozstrzygnięciach jury będzie kierować się nie tylko tożsamością miejsca wykonania konkursowego zdjęcia współczesnego z archiwalnym i wiernością odtworzenia kadru, ale też unikatowością i wartością historyczną fotografii.

Szczegóły i regulamin można poznać na tronie  https://redakcjabb.pl/18046/bielsko-biala-zobacz-dwa-razy-konkurs. Tam też umieszczony jest krótki film instruktażowy oraz formularz zgłoszeniowy.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.