„Beskidzkie Nadzieje” w Wiśle

16 października na skoczniach w Wiśle Centrum oraz trasach biegowych Ośrodka „Jonidło” odbyły się Międzynarodowe Zawody w Skokach Narciarskich i Kombinacji Norweskiej Dzieci i Młodzieży z cyklu „Beskidzkie Nadzieje”.

Organizatorem zawodów było Wiślanskie Stowarzyszenie Sportowe Wisła wspólnie z Śląsko-Beskidzki Związek Narciarski (jednocześnie sponsor zawodów). Czekolady od Adama Małysza osłodziły podaniebienia wszystkich uczestników zawodów. 

W konkursie skoków narciarskich w poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Lena Bogusz (LKS Klimczok Bystra), Aleksandra Wójcik, Adam Pilch (WSS Wisła), Grzegorz Grzanka (LKS Olimpia Goleszów) oraz Marek Matuszny (WSS Wisła). Z kolei w dwuboju na najwyższym stopniu podium stanęli Lena Bogusz (LKS Klimczok Bystra), Aleksandra Wójcik (WSS Wisła), Adam Pilch (WSS Wisła), Paweł Wałach (WSS Wisła) i Marek Matuszny (WSS Wisła).

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.