Życzenia na Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim Dyrektorom Szkół, aby zarządzane przez nich placówki edukacyjne rozwijały się i piękniały, będąc ich dumą, a zarazem przyjaznym miejscem pracy i bramą do pomyślnej przyszłości wychowanków.

Nauczycielom, Katechetom i Wychowawcom niesłabnącej zawodowej pasji, aby wasza pełna poświęcenia praca, nie tylko przynosiła Wam wiele satysfakcji, ale także szacunek społeczny i bezcenną sympatię dzieci.

Wszystkim Pracownikom Szkół, którzy codziennie dbają o to, by szkoła była miejscem przyjaznym, schludnym, zadbanym, a w obiadowej porze smakowicie pachnącym. Składamy z serca płynące życzenia, by Wasze starania zawsze były zauważane i doceniane, a pełnione dla dobra innych posługi niosły nie tylko trud, ale przede wszystkim radość i ludzką życzliwość.

Drodzy Uczniowie – śmiało sięgajcie po marzenia, wykorzystujcie ten czas na zdobywanie wiedzy i rozwijanie pasji. Niechaj zawsze otacza Was zrozumienie i wsparcie.  Poszukujcie cennych wzorców i zmieniajcie świat na lepsze, pamiętając  o najistotniejszych wartościach i szacunku do drugiego człowieka.

Przewodniczący i Radni Rady Gminy Istebna

Gmina Istebna

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.