Sportowy weekend pod okiem mistrza

Intensywny weekend młodych sportowców miał miejsce w Wiśle, gdzie rywalizowano zarówno w biegach na nartorolkach, jak i w skokach narciarskich. A temu wszystkiemu przyglądał się wiślański mistrz – Adam Małysz. 

Zawody zorganizował ŚBZN w Wiśle wspólnie z działaczami WSS Wisła. Sponsorami zawodów byli: województwo Śląskie, Adam Małysz z czekoladą firmą „Milka”,rodzice zawodników WSS Wisła, którzy częstowali uczestników wspaniałymi wypiekami i kiełbaską z grilla.

W sobotę 9 października na skoczniach w Wiśle Centrum odbyły się Międzynarodowe Zawody w Skokach Narciarskich Dzieci i Młodzieży z cyklu “Beskidzkie Nadzieje”.

W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Lena Bogusz (LKS Klimczok Bystra), Joanna Gruszka (AZS Zakopane), Michał Cieślar (WSS Wisła), Antoni Kidoń (KS Chochołów) oraz Bronisław Kidoń (KS Chochołów). 

Świetnie spisali się zawodnicy WSS Wisła, którzy ośmiokrotnie stawali na podium Zawodów w Kombinacji Norweskiej o Puchar Adama Małysza, które odbyły się 9 października w Wiśle.

Na jego najwyższy stopień wskoczyli: Patrycja Kobielusz, Michał Cieślar, Wiktor Sosna i Marek Matuszny. Drugie lokaty zajęli: Wiktoria Kubas, Artur Drobisz oraz Adam Nawrocki, a na trzeciej pozycji rywalizację ukończyła Noemi Greń.

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.