Sportowcy docenieni przez Powiat Cieszyński

30 września 2021 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbyła się Gala Sportu Powiatu Cieszyńskiego za rok 2020. Wśród laureatów znaleźli się również sportowcy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego. 

Nagrodę Powiatu Cieszyńskiego za wysokie osiągnięcia sportowe w roku 2020 otrzymał Piotr Żyła, natomiast wyróżnienia otrzymali: Tomasz Pilch, Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł.

Ze względu na zawody i przygotowania do sezonu zimowego nie mogli uczestniczyć osobiście w uroczystości. W ich imieniu nagrody odebrał kierownik referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wiśle – Tadeusz Papierzyński. 

Statuetki i dyplomy wręczali: Starosta Powiatu Cieszyńskiego Mieczysław Szczurek, Przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Kubicius raz Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Mirosław Staniek.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów na arenie sportowej.

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.