Zdrowo, atrakcyjnie, rodzinnie

Prezydent Bielska-Białej zaprasza 2 października br. na piknik Moja siła to rodzina” mający na celu promowanie wśród dzieci i młodzieży oraz rodzin naszego miasta zdrowego stylu życia, wskazaniem rodzinom atrakcyjnych, alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu oraz wzmacnianie więzi rodzinnych.

Impreza odbędzie się w parku Słowackiego przy Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej oraz sezonowym lodowisku w godzinach od 10.00 do 15.00.

W programie pikniku m. in. warsztaty rękodzieła (szczegóły na plakacie) połączone z zajęciami profilaktycznymi oraz licznymi konkursami dla całych rodzin. Ponadto zorganizowany zostanie pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, będzie działać stoisko profilaktyczne prowadzone przez Komendę Miejską Policji i tor przeszkód z elementami sprzętu ratowniczo-gaśniczego przygotowany przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej. Można będzie zapoznać się z pracą Straży Miejskiej.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.