Barbarian Ustroń 2021 już w październiku

W dniach 8-10 października 2021r. rusza Barbarian Race Ustroń!

Wszystkie zapisy zarówno dla dorosłych jak i dzieci dostępne na naszej stronie internetowej: https://www.barbarianrace.pl/

Uwaga – start dla dzieci z Ustronia za Free! Należy się zapisać w kasach biletowych kolei linowej Czantoria – tylko do piątku przed zawodami!

Piątek – 20:00 Peak 28

Sobota – Barbarian Opener + Arrow + Barbarian Kids

Niedziela – Barbarian Race + Pain! + Barbarian Kids

Tak jest, dystans Pain powraca do Ustronia!

Już teraz zapisz się na 3 formuły i zgarnij Monolit! Wystarczy że zapiszesz się na 3 z 4-ech (Peak28,Arrow,Opener,Race).

Zróżnicowane poziomy trudności, ponad 30 najlepszych barbarzyńskich przeszkód czyli to co lubicie najbardziej: morderczy wycisk i dużo świetnej zabawy. Peak281600 m przy nachyleniu 28% w nocnej osłonie przy świetle pochodni.

Na mecie na wszystkich czeka pamiątkowy medal.

Opener

To prawdziwa kuźnia Barbarzyńców czyli formuła przygotowana dla osób, które chcą spróbować swoich sił w Barbarianie jednak do tej pory uważały go za zbyt trudny bieg.Specjalnie dla Was zmodyfikowaliśmy nasze przeszkody. Nadal są najwyższej jakości, ale zmniejszyliśmy ich stopień trudności tak aby każdy mógł w pełni cieszyć się swoją przygodą w barbarzyńskim OCR. W Opener nie ma fali Elite. Za niepokonanie przeszkody uczestnik wykonuje 20 x padnij powstań.

Na mecie na wszystkich czeka pamiątkowy medal

W formacie Race możecie wystartować w fali Elite lub falach Open. W falch open prowadzona jest również klasyfikacja, jeśli uczestnik nie pokona przeszkody doliczana mu jest kara czasowa do końcowego wyniku.

Dodatkowo dla najmłodszych Wojowników odbędą się starty w formule Barbarian Kids!

Więcej informacji o poszczególnych formuła na naszej stronie  https://www.barbarianrace.pl/.

UM Ustroń

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.