1. Rodzinne Grzybobranie W Ramach Zlotu Mieszkańców

W niedzielę 3 października Miasto Szczyrk wraz z COS OPO Szczyrk i Centrum Rozwoju Lokalnego zapraszają wszystkich mieszkańców Szczyrku na bezpłatny wjazd na Skrzyczne i 1. Rodzinne Grzybobranie w ramach Zlotu Mieszkańców.

Zapisy oraz odbiór biletów na Skrzyczne od najbliższego WTORKU do piątku w Informacji Turystycznej w godz. 9:00-17:00.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie Karty Górala.

W programie m.in.:
– spotkanie ze specjalistą grzyboznawcą Justynem Kołkiem
– degustacja zupy grzybowej
– rodzinne konkursy i zabawy
– foto zabawa online – szczegołówy regulamin poniżej

Regulamin:
1. W zabawie może wziąć udział każdy, kto posiada dostęp do skrzynki mailowej i wyrazi zgodę na opublikowanie zdjęcia na profilu Miasta Szczyrk na Facebooku oraz zapozna się z regulaminem zabawy.

2. Uczestnik zabawy przesyła zdjęcie z grzybobrania na maila it@szczyrk.pl wraz z opisem zawierającym: imię i nazwisko autora oraz zgodę na opublikowanie zdjęcia na profilu Miasta Szczyrk na Facebooku.

Termin nadsyłania zdjęć:

od niedzieli 3.10.2021 do poniedziałku 4.10.2021 do godz. 12:00.
1 uczestnik = 1 zdjęcie konkursowe

3. W poniedziałek 4 października o godz. 15:00 wszystkie otrzymane zdjęcia zostaną opublikowane w albumie na profilu Miasta Szczyrk na Facebooku.

4. Od tego momentu rozpocznie się „lajkowanie” zdjęć.

5. Autorzy 3 zdjęć, które zdobędą kolejno największą ilość Waszych „lajków”, otrzyma upominki od Miasta Szczyrk oraz pamiątkowe certyfikaty.

6. Zabawa „lajkowa” trwa do piątku 8 października do godz. 15:00.

7. W sobotę 9 października o godz. 12:00 na profilu Miasta Szczyrk ogłosimy, które zdjęcia zdobyły największe uznanie publiczności.

8. Za ważny głos uznaje się „lajk” w postaci łapki w górę/serduszka pod wybraną fotografią.
Można głosować na dowolną liczbę zdjęć w albumie.

9. Nagrody rzeczowe dla zwycięzców będzie można odebrać w Informacji Turystycznej w Szczyrku, ul. Beskidzka 41, po uprzednim ustaleniu terminu odbioru poprzez wiadomość prywatną za pośrednictwem profilu facebookowego Miasta Szczyrk: www.facebook.com/MiastoSzczyrk lub mailowo: it@szczyrk.pl
Istnieje możliwość wysyłki upominków poprzez In-post osobom spoza Szczyrku, po uprzednim ustaleniu szczegółów poprzez wiadomość prywatną za pośrednictwem profilu facebookowego Miasta Szczyrk: www.facebook.com/MiastoSzczyrk lub mailowo: it@szczyrk.pl

10. W konkursie mogą brać udział wszyscy, bez względu na wiek. Zdjęcia wykonane przez dzieci i młodzież wysyłają za pośrednictwem poczty e-mail rodzice lub opiekunowie.

11. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości e-mail.

12. Administratorem danych osobowych podanych przez uczestnika zabawy jest Miejski Ośrodku Kultury, Promocji i Informacji im. Jana Więzika w Szczyrku, ul. Beskidzka 106, 43-370 Szczyrk, NIP: 547-00-87-774, reprezentowany przez Dyrektora. Z inspektorem ochrony danych może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail: iod-mokpi@szczyrk.pl i/lub poprzez pocztę tradycyjną na adres Administratora. Dane osobowe podane przez Uczestnika konkursu, będą przetwarzane w celu organizacji, promocji i przeprowadzenia Konkursu, publikacji informacji o laureatach Konkursu oraz ich prac na stronie internetowej MOKPIiI w Szczyrku czy w działalności edukacyjno-informacyjnej oraz w mediach w związku z promocją działalności edukacyjnej MOKPIiI w Szczyrku, a także w celach archiwizacyjnych i rozliczalności wymaganej przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych (RODO).

13. Organizatorem zabawy oraz fundatorem upominków jest Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji im. Jana Więzika w Szczyrku.

14. Zabawa nie jest stworzona, przeprowadzona, administrowana, wspierana ani sponsorowana przez Facebook, przez co serwis Facebook jest zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika zabawy. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.

UM Szczyrk

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.