Bilety mobilne w aplikacji mPay

Już działa trzecia aplikacja mobilna do zakupu biletów komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej oraz strefy płatnego parkowania – mPay.

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że  aplikacja mPay zapewniała będzie możliwość zakupu biletów okresowych (7-dniowych oraz 30-dniowych), miesięcznych, jednorazowych, czasowych (60-minutowych, 24-godzinnych) oraz weekendowych.

W celu zakupu biletu niezbędnym jest pobranie aplikacji mPay płatności mobilne, zarejestrowanie konta użytkownika, a następnie jego doładowanie. Szczegóły oraz regulamin biletu mobilnego mPay zostały zamieszczone na stronie komunikacja.um.bielsko.pl w zakładce Bilety > Bilety mobilne mPay.

W okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 zakup biletów mobilnych jest najbezpieczniejszym sposobem zakupu biletów w komunikacji miejskiej.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.