Dogtrekking ponownie w Wiśle

Za nami kolejna, bardzo sympatyczna impreza, w której tym razem udział wzięli miłośnicy czworonogów. Dogtrekking to jedno z najbardziej rodzinnych wydarzeń, na które do Wisły ściągają zawodnicy z całej Polski.

Kolejna edycja miała miejsce w sobotę 18 września. Na wiślańskim rynku do startu ustawiła się ponad setka uczestników razem ze swoimi psimi przyjaciółmi, którzy o godz. 10:00 ruszyli w trasę. Mieli do pokonania dystans 15km lub 25km w kategorii indywidualnej lub rodzinnej. Po drodze wszyscy mijali punkty kontrolne, a na nich czekały drobne zagadki. By zostać ostatecznie sklasyfikowanym wymagane było rozwiązanie większości z nich.

Podobnie jak w ubiegłym roku, na najlepszy czas na dystansie 25 km wywalczył mieszkaniec Wisły, Jakub Glajcar w parze z Antkiem, terierem brazylijskim. Natomiast na trzecim stopniu podium stanął Roman Wolski również z Wisły razem z terierem brazylijskim Skubim.

Dekoracji zwycięzców w imeniu władz miasta Wisła dokonał Sekretarz Sylwester Foltyn.

Impreza cieszy się dobrymi opiniami wśród jej odbiorców. Wyróżnia ją niezwykła atmosfera, którą podkręslają w swoich komentarzach uczestnicy:

Dziękujemy bardzo za wszystko! Najbardziej za ciepła atmosferę,która rozpromienia nawet najgorszą pogodę.Gratulujemy wszystkim udziału w kolejnej edycji Dogtrekkingu i zapraszamy w kolejnych latach!

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.