W tym tygodniu w Bielsku-Białej nadal można szczepić się przeciwko Covid-19. Przed szczepieniem w wymienionych niżej punktach nie trzeba się rejestrować.

– 22 września br. (środa) od 10.00 do 15.00 w CH Sarni Stok szczepienia organizuje Bielskie Pogotowie Ratunkowe. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową Pfizer.

– 24 września br. (piątek) w godz. od 17.00 do 20.00 w Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Bielsku przy ul. Jana Sobieskiego 307 A osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

– 25 września br. (sobota) w godz. od 9.00 do14.00 w Beskidzkim Centrum Onkologii – Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II przy ul. Wyzwolenia 18 można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

– Od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-19.00 czynny jest punkt szczepień w Centrum Handlowym Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20 (pierwsze piętro, w lokalu w części restauracyjnej). Tam również nie trzeba się wcześniej rejestrować. Wystarczy przyjść z dowodem osobistym.

Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową Pfizer. Osoby szczepione jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson otrzymają od razu certyfikat potwierdzający zaszczepienie.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.