Ruszają targi Energetab

34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGERTAB®2021 odbywają się od 14 do 16 września w hali pod Dębowcem i na terenach targowych obok hali.

– Nasze targi to największa w Polsce ekspozycja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla energetyki a jednocześnie miejsce jednego z najważniejszych spotkań projektantów, konstruktorów, producentów i usługodawców z przedstawicielami energetyki zawodowej i przemysłowej. Targi te są również interesujące dla przedstawicieli samorządów miast i powiatów ze względu na prezentowane innowacyjne rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii, energooszczędnego oświetlenia, systemami zarządzania energią dla klastrów czy spółdzielni energetycznych, itp. – informuje dyrektor organizującej targi firmy ZIAD Bielsko-Biała Dariusz Mrzygłód.  

W tegorocznych targach bierze udział ponad 270 wystawców. Ekspozycje zlokalizowane będą zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pięciu halach namiotowych oraz na terenach otwartych.  Nadto na terenie targów zostały wyznaczone specjalne strefy, jak: Strefa OZE, Strefa Elektromobilności (SEL) oraz Strefa Praktycznych Pokazów innowacyjnych technologii elektrycznych (SPP).

W programie targów zaplanowano prezentacje i pokazy oraz konferencje na aktualne w branży tematy, jak:
– Sprawiedliwa transformacja energetyczna,
– Fotowoltaika dziś i jutro,
– Plany rozwojowe elektroenergetycznych sieci przesyłowych i dystrybucyjnych,
– Zastosowanie robotów w przemyśle elektromaszynowym i energetyce.

W wybranych konferencjach można będzie też uczestniczyć zdalnie (poprzez łącze internetowe) po uprzednim zarejestrowaniu się na wybraną konferencję.

Podczas targów zostanie rozstrzygnięty konkurs, w którym prestiżowymi medalami i pucharami nagradzane są szczególnie wyróżniające się produkty zgłoszone przez wystawców.

ZIAD Bielsko-Biała jako organizator targów zapewnia uczestnikom pełne bezpieczeństwo epidemiologiczne, zgodnie z aktualnymi wymaganiami GIS. Już w czasie ubiegłorocznych targów Energetab zostały z sukcesem wprowadzone odpowiednie zabezpieczenia.
Organizatorzy zachęcają zwiedzających do wcześniejszej rejestracji na targi pod adresem https://rejestracja.energetab.pl.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.