Bawimy się i pomagamy na Pikniku Rodzinnym

Fundacja Nadzieja zaprasza w niedzielę 12 września do Parku Słowackiego w Bielsku-Białej na 10. Piknik Rodzinny z Nadzieją. Od godziny 13.00 na małych i dużych będą czekały dziesiątki atrakcji.

W programie pikniku są m.in. przedstawienie familijne Na misiowych urodzinach – tłumaczone na język migowy, fireshow, pokaz laserów, pokaz iluzji, spotkanie z alpakami, pokaz psów asystujących osobom niepełnosprawnym, gra plenerowa Skarb nadziei, malowanie twarzy, konkurs wiedzy o piknikach rodzinnych z Nadzieją. Poza atrakcjami dla ducha będzie też coś dla ciała – lody, domowe ciasta, zadowoleni będą także fani przysmaków z grilla.

W ramach pikniku zostanie zorganizowana również loteria z licznymi nagrodami, jak m.in. zaproszenie na lot szybowcem, weekendowe pobyty w pensjonacie, bilety wstępu na baseny termalne. Dochód z loterii zostanie przeznaczony na placówki prowadzone przez Fundację Nadzieja, w tym dom dziecka i ośrodek Nadzieja.

W tym roku piknik odbywa się pod hasłem Bawimy się i pomagamy – prowadzona będzie zbiórka artykułów plastycznych dla dzieci z Domu Dziecka i Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, a w godz. 12.00-15.00 oddając krew w mobilnym punkcie poboru krwi możemy uratować komuś życie.
Wstęp wolny.

Piknik został zorganizowany w ramach zadania X Piknik Rodzinny z Nadzieją współfinansowanego ze środków budżetu Gminy Bielsko-Biała.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.