Trwa głosowanie do Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

Przypominamy, że do 19 września trwa głosowanie w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Może w nim wziąć udział każdy mieszkaniec województwa. Głosowanie odbywa się elektronicznie na stronie ebo.slaskie.pl.

Wśród projektów, na których realizację można pozyskać środki jest zadanie pod nazwą „Modernizacja i poprawa bezpieczeństwa na górskich szlakach turystycznych”, obejmujące prace znakarskie na górskich szlakach turystycznych Beskidu Śląskiego, Żywieckiego i Małego, w tym w dużym zakresie na terenie Wisły. Przy szlakach mają też pojawić się nowe mapy turystyczne, stoły z ławkami, tablice z panoramami widokowymi, itp. Całkowita wartość zadania to 326 060,00 zł

Zachęcamy do wsparcia swoim głosem tego zadania, którego realizacja z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania górskich szlaków turystycznych. 

Na liście zadań dopuszczonych do głosowania znajduje się 120 zadań zgłoszonych przez mieszkańców województwa śląskiego.

4 kroki, które należy wykonać, by zagłosować na wybrane zadania:

  • KROK 1 – wybierz zadania, przydzielając im odpowiednią liczbę punktów (od 1 do 3 punktów na zadania w puli EKO oraz od 1 do 3 punktów na zadania z puli REGIO z podregionu 1). Jeżeli zmieniłeś zdanie i chcesz inaczej przyznać głosy – kliknij ponownie w zaznaczoną punktację. Możesz też kliknąć ANULUJ WYBÓR na dole strony – wówczas zostaną usunięte wszystkie zaznaczenia. Uwaga – punkty przyznajemy podczas jednej sesji dla zadań w puli EKO i REGIO.
  • KROK 2 – uwierzytelnij się, podając swoje dane (numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki). Dane te posłużą do weryfikacji poprawności głosowania. Na wskazany numer telefonu przesłany zostanie kod weryfikujący. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w panelu do głosowania.
  • KROK 3 – potwierdź swój wybór, klikając WYŚLIJ
  • KROK 4 – zatwierdź oddawane punkty, wpisując kod, który otrzymasz smsem na wskazany numer telefonu, a następnie kliknij ZATWIERDŹ.

Uwaga: Po zatwierdzeniu nie będzie możliwości zmiany decyzji lub ponownego głosowania.

Jeżeli napotkasz na problemy podczas głosowania, prosimy o kontakt: budzetobywatelski@slaskie.pl

Wyniki głosowania poznamy jeszcze we wrześniu.

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.