Dni Wisły na folkowo

Trzeci dzień Dni Wisły upłynął pod znakiem muzyki folkowej z najwyższej półki. W wiślańskim amfiteatrze wystąpiły zespoły Redlin i Dikanda. Nie zabrakło też wielu atrakcji w Parku z Tradycją i spotkań w cyklu Expo Zdrowie na Placu Hoffa. 

Dni Wisły w tym roku to przede wszystkim niezwykłe koncerty, ale nie tylko. W amfiteatrze mogliśmy usłyszeć koncerty takich wykonawców jak Vołosi, Renata Przemyk, Zespół Wisła Plus, Kapela Wałasi i Sokół Orchestra. W niedzielę do tego grona dołączyły zespoły Redlin i Dikanda, których koncerty rozgrzały do czerwoności wiślańską publiczność. W niedzielę nie zabrakło też innych atrakcji. Na Placu Hoffa trwało wydarzenie Expo Zdrowie a w Parku Kopczyńskiego mogliśmy odwiedzić Park z Tradycją. 

Fotorelacja z niedzielnych koncertów do obejrzenia w wiślańskim amfiteatrze. 

Sobota zaś, to w ramach Dni Wisły, przede wszystkim Rok Górali w województwie śląskim – w amfiteatrze mogliśmy usłyszeć występy kapel, pokazujące folklor górali. Oprócz tego obejrzeliśmy piękny obrzęd dożynkowy, nie zabrakło też góralskiej potańcówki i Parku z Tradycją.

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.