W tym roku – podobnie jak w ubiegłym – Bielsko-Biała zostało wybrane kwiatową stolicą Polski, dlatego bawimy na bielskim Rynku już dzisiaj, 4 września, o godz. 20.00 na koncercie Miasto kwiatów. Jego gwiazdą będzie zespół Afromental. Sam Rynek – jak przed rokiem z podobnej okazji – będzie tonął w kwiatach i roślinach wypożyczonych od bielskich ogrodników.

To oficjalne podsumowanie plebiscytu Terra Flower Power, w którym Bielsko-Biała zajęło pierwsze miejsce. Stolica Podbeskidzia uzyskała ponad 5.100 głosów (5.137), zostawiając rywali daleko w tyle.

Przed koncertem podsumowany zostanie także konkurs fotograficzny zorganizowany przez Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Uczestnicy konkursu mieli wykonać zdjęcie przedstawiające ekspozycję kwiatową przygotowaną na zlecenie Wydziału Gospodarki Miejskiej UM. Kto wykonał najładniejsze, dowiemy się przed koncertem. Jury nagrodzi najlepszych 5 uczestników. 

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.