12 przygód w Bielsku-Białej

Broszurę zachęcającą dzieci i rodziców do spacerów przygotowała Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy. Publikacja bawiąc, uczy i jest atrakcyjną propozycją spędzenia wolnego czasu.

12 przygód w Bielsku-Białej to gra miejska skierowana do najmłodszych mieszkańców miasta i odwiedzających je turystów. Gra przypomina zabawę w podchody – uczestnicy wykonują różne zadania, rozwiązują zagadki i zwiedzają okolicę. Mali podróżnicy mogą poznać takie atrakcje, jak zamek Sułkowskich, rzeźby bajkowych bohaterów Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej i wiele innych.

Dodatkowym urozmaiceniem spaceru są z pewnością drobne upominki, które otrzymają uczestnicy zabawy. Każde dziecko, które weźmie udział w spacerze i rozwiąże wszystkie rebusy zawarte w książeczce, otrzyma okolicznościowy dyplom ukończenia gry miejskiej 12 przygód w Bielsku-Białej.

Broszurę i dyplomy można otrzymać nieodpłatnie w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej przy placu Ratuszowym 4 – www.it.bielsko.pl – nr tel. 33 819 00 50.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.