Największe przeboje Pink Floyd na żywo w BCK

Największe przeboje Pink Floyd na żywo w BCK – dwukrotnie wystąpią Another Pink Floyd i Marek Raduli.

W Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej dwukrotnie – 20 i 21 marca o godz. 19.00 – wystąpi zespół Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo. Na bielski koncert zaproszenie przyjął i wraz z muzykami Another Pink Floyd gościnnie wystąpi Marek Raduli – bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce grający w takich zespołach, jak: Budka Suflera, Bajm, Banda i Wanda a obecnie Laboratorium, tym razem w repertuarze Pink Floyd. Koncert inspirowany trasą P.U.L.S.E. z 1994 roku. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji – przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd, którego nie można zaznać, słuchając jedynie płyt.

Pierwszy koncert wyprzedał się niemal błyskawicznie, dlatego artyści zdecydowali się dać w Bielsku-Białej kolejny występ.

P.U.L.S.E. – to była jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat 90. Podczas koncertu w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej zespół Another Pink Floyd postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości, na jakie pozwala miejsce występu. Pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy, takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe. Odtworzona zostanie także cała setlista utworów, identyczna z tą, która pojawiła się na trasie P.U.L.S.E.

Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: Shine On You Crazy Diamond, Sorrow, What Do You Want From Me czy High Hopes i Wish You Were Here, a także wszystkie utwory z albumu Dark Side of The Moon.

Ponad dwugodzinny koncert to atrakcja nie tylko dla fanów Pink Floydów, ale także dla wszystkich sympatyków dobrej muzyki na żywo.

Urząd Miejski w Bielsku-Białej

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.